Laadimine...
Tootekood: - Kategooriad: ,

Seljatugi – Pilot Spot

  • Toestab alaselga
  • Ennetab seljaprobleemide tekkimist
  • Liigub seljaga mugavalt kaasa

81.00

Laadimine...

Kirjeldus

Seljaga kohanduv ja kaasaliikuv ergonoomiline seljatugi Pilot Spot on algselt pilootidele välja töötatud, mida nüüd saavad kasutada kõik inimesed, kelle töö nõuab pikaajalist istumisasendit kontoritoolil või sõidukis (auto, buss, veoauto jne.) Seljavaevused algavad tavaliselt selja valest asendist ja vähesest liikuvusest. Seljatugi Pilot Spot aitab seljal puhata, kuna selg on täielikult toestatud, samaaegselt võimaldab seljale vajalikku liikuvust, aktiveerib seljalihased ja ainevahetuse ning selg on õiges asendis. Seljatugi Pilot Spot annab sõidukis ja kontoritoolil kehale õige asendi. Õige rüht ja kehaasend vähendab koormust seljale, õlgadele ja kaelale.

Kasutamine:

Pilot Spot seljatuge on lihtne paigaldada kõikidele toolidele (vaata paigaldusjuhendit). Pilotspoti kõrgust saab reguleerida ja kasutajatele kohandada ühe lihtsa liigutusega ja lihtsalt eemaldada. Pilot Spot seljatuge on kerge ja mugav reisile kaasa võtta.

Toote andmed:

Pilot Spot seljatugi on valmistatud kvaliteetsest puhastatavast materjalist ja on saadaval erinevates värvitoonides. Pilot Spot seljatuge on testitud lennuväe laboratooriumis hävituslenduritele kohastes äärmuslikes tingimustes. Humantool toodab seljatugesid sadadele tsiviillennunduse pilootidele. Pilot Spot viskoelastne Pharma Foam materjalist polsterdus tasakaalustab massi jaotumise.

Lisainfo

Värvid

Hall, Must, Punane, Sinine, Tumehall