TREENINGUD

Meie treeningud on spetsiaalselt kujundatud arvutiga töötajale. Harjutused on suunatud rühi parandamisele ja sundasendist vabastamisele. Kõiki treeninguid viime läbi nii virtuaalselt kui kohapeal.

Kontoritreening

15-20minutiline tõhus liikumispaus töökohal, mis ei nõua treeningriideid ega aja higistama. Teadlik juhendatud liikumine aitab seljavalude korral, elavdab energia liikumist kehas, aitab maandada stressi ja ülepinget ning parandab keskendumisvõimet. Lõbus ühine treening loob positiivse õhkkonna ja paneb naeratama. Vahetusriideid vaja ei lähe ning treeningvahendid on treeneri poolt. Sobib ideaalselt tööpäevasiseseks liikumispausiks.

Kontorijooga

20-30minutiline joogatreening, kus ühest asendist teise liigutakse hingamise rütmis. Võimalik valida matijooga ja toolijooga vahel. Kontorijoogas sooritatakse lihtsaid harjutusi, mis on mõeldud arvutiga töötavale inimesele ning keskendutakse venitustele. Mugavad riided on vajalikud matijooga puhul. Sobib ideaalselt tööpäevasiseseks liikumispausiks või tervisenädalasse.

Rühmatreening

45-60minutiline aktiivne treening meeskonnale, kes soovib ühiselt oma keha eest hoolitseda. Treening viiakse läbi ruumi olemasolul ettevõtte ruumides või väljaspool ettevõtet spordisaalis. Sobib ideaalselt tööpäeva lõppu või tervisenädala sisustamiseks.

Rühitreening

30minutiline teadlik liikumine, mis loob parema rühi ning paneb tundma Sind ilusama ja enesekindlamana! Rühitreeningus keskendutakse spetsiaalsetele harjutustele ja kehahoiakutele, mis viivad valu- ja pingevaba eluni. Vahetusriideid vaja ei lähe ja treeningvahendid on treeneri poolt. Sobib ideaalselt tervisenädalasse.