Title Image

Treeningud

Kontoritreening

15minutiline aktiivne ja energiline liikumispaus töökohal, mis ei nõua treeningriideid ega aja higistama. Teadlik juhendatud liikumine aitab seljavalude korral, elavdab energia liikumist kehas, aitab maandada stressi ja ülepinget ning parandab keskendumisvõimet. Lõbus ühine treening loob positiivse õhkkonna ja paneb naeratama. Vahetusriideid vaja ei lähe ning treeningvahendid on treeneri poolt.

Rühmatreening

45-60minutiline treening on mõeldud aktiivsele meeskonnale, kes soovivad ühiselt enda keha eest hoolitseda või hoopis omavahel mõõtu võtta. Treening viiakse läbi ettevõtte ruumides või spordisaalis.

Pakutavad treeningud:
Keharaskusega jõutreening | HIIT | YogaFunc | Stretch & massage

Rühitreening

Õige rüht paneb tundma end ilusama ja enesekindlamana! Teadlik liikumine kestab 30 minutit ja viiakse läbi ettevõttes. Rühitreeningus keskendutakse spetsiaalsetele harjutustele ja kehahoiakutele, mis viivad valu- ja pingevaba eluni. Esmakohtumisel eelneb treeningule 15minutiline loeng. Vahetusriideid vaja ei lähe ja treeningvahendid on treeneri poolt.  

Kontorijooga

30-45minutiline joogatreening, kus ühest asendist teise liigutakse hingamise rütmis. Kontorijoogas sooritatakse lihtsaid harjutusi, mis on mõeldud arvutiga töötavale inimesele ning keskendutakse venitustele. Vahetusriided on soovituslikud ning treeningvahendeid ei kasutata.

Soovid lisainformatsiooni või hinnapakkumist? Kirjuta julgelt!