Title Image

Firmamassaaž

Mida lihtsamaks muutub keskkond, seda rohkem nõutakse meilt. Maailma lihtsamaks muutmine nõuab suuri pingutusi, millega tavaliselt kaasneb stress. Viimane koguneb meie lihaskonda ning võib viia lihaskonna “pingesse”, mis varem-hiljem annab endast märku. Tulemuseks on valu peas, kuklas, kaelas, üla- ja alaseljas, tuharas või isegi jalgades. Valusündroom häirib oluliselt tööproduktiivsust, mõjutab motiveeritust ja segab töösotsiaalsust.

Lahenduseks on liikumine/võimlemine ja massaaž, mis tõstavad töötajate tervise, kvaliteedi ja produktiivsuse taset. Tervem töötaja on õnnelikum ja tulemuslikum nii ettevõttele kui ka kollektiivile.

 

Kui Sa soovid töö ajal värskendamist ja et keegi tegeleks Sinu pingetega, siis firmamassaaž on Sulle.

Kuidas see välja näeb?

Massaaži teeme spetsiaalsel massaažilaual, kuhu heidetakse end kõhuli palja ülakehaga või avatava rinnahoidjaga. Lauale heitmise ajaks keerab massöör end seljaga Sinu poole või lahkub ruumist, et tagada Sinu privaatsus.
Massaažiks kasutatakse loodusliku õli, millest nahk ka kasu saab (õli puhastatakse massaaži lõpus nahalt, et see riietesse ei imbuks).
Massaaži ajal otsib ja töötleb massöör Sinu pingepunkte vaadates ka suurt plaani.
Eesmärk pole valu tekitada, kuid võib olla kohati vajalik, et käivitada lihastes taastumisprotsess.

Massöör

“Sinu pingekohtade leevendamine on minu eesmärk!”

Meie massöörid on oma töösse uskuvad füsioterapeut-massöörid, kes on spetsialiseerunud massaažile. Oma töös identifitseerivad nad probleemsed piirkonnad ja planeerivad massaažiprotseduuri vastavalt. Lõppkokkuvõttes on neil vaid üks eesmärk – massaažilaualt lahkudes peavad olema käivitatud pinges lihastes paranemisprotsessid.

Eesmärgi täitmiseks kasutavad nad võtteid vastavalt probleemile.
Oma mitmeaastaste töökogemuste jooksul on nad masseerinud inimesi vanusest 1-92 eluaastat, sealhulgas olümpiasportlasi, Eesti tippkergejõustiklasi ja muid sportlasi, rasedaid, puuetega inimesi, ning peamise kontingendina arvutiga töötavaid inimesi.

Soovid lisainformatsiooni või hinnapakkumist? Kirjuta julgelt!