Laadimine...
Kategooriad: ,

Seisumatt – GetUpMat

 

  • Teeb püstises asendis töötamise mugavamaks
  • Parandab verevarustust jalgades ja seljas
  • Aitab ennetada valu seljas ja jalgades

154.80

Laadimine...

Kirjeldus

Aitab vältida pikast järjepidevast seismisasendist tulenevat jalgade väsimust ja alaseljavalu. GetUpMat disain, materjaliomadused ja optimaalne jäikus vähendavad seismisest tekkivat rammestust ja väsimustunnet. Seisumatti saab kasutada näiteks tööstuses, kassades, lennujaamades, apteegis, pankades ja kõikidel seismist nõudvatel tööaladel. Tänu uuenduslikule sisule ei vaju matt kunagi põhjani läbi ja on pikaajaliselt vastupidav. Pealispind on kaetud mustusthülgava materjaliga. Seisumatt on valmistatud kõrgekvaliteedilisest polüretaanist. Põhi haakub hästi põrandaga. Mati kasutamise teevad ohutuks ja mugavaks komistamiskindlad kaldus servad. Seisumatti on lihtne puhastada ja desinfitseerida, kuna see ei sisalda riidest detaile. Matil on kandesang mugavaks teisaldamiseks või riputamiseks lauanurga külge või konksu otsa. näiteks koristamisel.

Kasutamine:

Aseta matt siledale ja kuivale pinnale töökohal. Matti saab kasutada jalanõudega või ilma. Ära kasuta matti terava kontsaga kingadega.

Toote andmed:

Mõõtmed: 640x515x21mm

Värvus: tumehall

Materjal: PU-polyretaan (PVC vaba). Pealispind on sile, mustust eemale tõukav ja antibakteriaalne. Kaldus servad. Põhi on libisemiskindel ja ohutu

Garantii 5 aastat