FirmaFitness @ Latitude59

24.- 25.mail toimus Tallinnas järjekordne start-up ja tehnoloogia konverents Latitude 59. Selleaastane üritus oli kohe eriti lahe, sest kohal oli ka Firmafitness! Hoolitsesime selle eest, et konverentsile tulnud ettevõtlikud ja teadmishimulised inimesed ka liikuma saada!

Firmafitness osales 25.mail sellises põnevas paneelis nagu „The Breakthroughs, Challenges and Opportunities in Healthcare.” Nagu nimigi ütleb, olid antud paneeli kutsutud üle maailma omaala professionaalid tervishoiu valdkonnas. Juttu tuli peamiselt sellest, kuidas uudsed infotehnoloogilised lahendused aitavad tulevikus inimestel paremini mõista oma organismi ja leida seeläbi terviseprobleemidele personaalseid lahendusi või õppida isegi haiguste tekkimist ennetama.

Just sellesse panustame ka meie FirmaFitnessis, sest usume, et liikumine aitab paljusid terviseprobleeme ennetada ning tagada kvaliteetsema elu!

Nagu seminaridel ja konverentsidel ikka tavaks, möödub suurem osa päevast istudes ning põnevad ettekanded panevad meid unustama, et aegajalt on oluline ka püsti tõusta ning end liigutada. Selles aitas Latitude 59 osalejaid FirmaFitness! Suutsime panna saalitäie inimesi ühiselt liikuma ning jagasime osalejatele energiat, et pikk päev veelgi produktiivsemalt veeta. Kui tervis on korras, on ka mõttetöö tulemuslikum!

 

Kui ka Sina soovid muuta enda konverentse, koosolekuid või tööpäevi produktiivsemaks, siis kutsu Firmafitness endale külla!