Title Image

Treenerid

Tallinn

Tere, mina olen Susie-Ann ja ma panen Sind liikuma!

 

Olen personaaltreener, kes aitab arvutiga töötaval inimesel ennast uuesti värskemana, teravamana ja fokusseeritumana tunda. Oma naeru ja energiaga panen liikuma kõik pikalt sundasendis istunud inimesed. Arvutiga tööd tehes kaob ajataju ja ununeb teha pause, et end liigutada ja veri uuesti liikuma panna.

15minutilisel kontrollitud liikumispausil on võimalik ennast sirutada ja lasta silmadel ekraanist puhata. Need pausid saavad uue tähenduse, kui täita need sihipäraste harjutustega, mis ei pane Sind higistama, aga venitavad lihaseid, leevendavad istumisest tekkinud seljavalusid, parandavad verevarustust ja võimaldavad hetkeks puhata töömõtetest.

Töökogemus, sertifikaadid

  • Olen töötanud personaaltreenerina Saksamaal, kus minu peamisteks klientideks olid implantaatide või liikumishäiretega inimesed.
  • Saksamaal viisin läbi kontorivõimlemisi ja rühmatreeninguid suurettevõtetes.
  • Rahvusvaheline personaaltreener
  • ERK 4. taseme treener
  • Koolitan nii arvutiga töötajaid kui ka personaaltreenereid

Tere, olen Kaarel ja ma panen Sind liikuma!

 

Olen personaal- ja rühmatreener ning tituleeritud kergejõustiklane, kes usub, et koos leiame hea tervise liikumisest. Oma treeningutes pakun positiivseid emotsioone, tõstan motivatsiooni ja panen naeratama. Kõik pikalt arvuti taga istunud inimesed saavad lühikese, kuid efektiivse treeningpausi käigus justkui uue hingamise.

Tere, mina olen Kaili ja ma panen Sind liikuma!

 

Olen orienteeritud elamise kogemisele ning tegelen Pilatese ja joogatundide juhendamisega. Armastan pehmeid treeningstiile, sekka ka jooksmist. Usun, et endast hoolimine igas aspektis on olulisim ja aluseks kõigele muule meie elus. Kontorivõimlemise juures pean oluliseks fokusseeritud funktsionaalset liikumist, enda märkamist ja kohalolu, et liigutamisest tõuseks kahju asemel kasu. 15minutilise liikumispausi järgselt tunned end pikema, sitkema, rahulolevamana ja valmis töösse kontsentreeritumalt panustama.

Tartu

Tere, olen Lauri ja ma panen Sind liikuma!

 

Olen personaaltreener, kes aitab arvutiga töötavale inimesele rutiinsesse argipäeva tuua värskust ja uut töötahet. Oma hea tuju, rõõmsameelsuse ja teotahtega nakatan ka Sind – kutsun Sind liigutama ja korraks nina klaviatuurilt üles tõstma. Ära unusta, et oled lihast ja luust ning vajad keset tööpäeva pisikest virgutust, et end jälle „käima saada“. Tegelen Sinuga ainult 15 minutit, aga need on täis vahvaid harjutusi ja naeru, mis lõõgastavad ja aitavad hetkeks töörutiinist väljuda. Vähenevad kaela ja seljapinged, paraneb verevarustus ja puhkust saavad ka silmad. 2013. a alates tegelen personaal- ja rühmatreeningutega. Oman enda võitlusspordi klubi, kus olen peatreener. Alates 2014 tegelen massaažiga. Samuti olen tervisliku eluviisi koolitaja ning teel tippspordi maailmasse.