Laadimine...
Tootekood: - Kategooriad: ,

Ergonoomiline hiir – Oyster Mouse

  • Vähendab randme- ja küünarliigese ülekoormust
  • 5 erinevat asendit õige asendi leidmiseks
  • Vasaku- ja paremakäelistele

214.80

Laadimine...

Kirjeldus

Oyster Mouse on ainus täielikult kohandatav ergonoomiline arvutihiir, mida on võimalik lihtsalt seada 5 erineva vertikaalses suunas nurga alla (20, 30, 40, 50 ja 60 kraadi). Erinevaid asendeid tunnetades saate leida enda käele sobivaima. Välistab närvi pitsumise, kuna hoiab käe neutraalses asendis. Oyster Mouse on mõlemakäeline ja pakub täpselt sama kasutamismugavust ja funktsioone nii parema kui vasaku käega kasutamisel.

Kasutamine:

Ava OysterMouse enda käele sobiva nurgani. Selleks, et OysterMouse sulgeda või valida väiksemat kasutamisnurka, tuleb kõigepealt OysterMouse avada maksimaalselt kuni viimase astmeni, mis laseb seadme taassulgeda.  On/off lüliti asub hiire sees. Enne esimest kasutamist lae aku, selleks ühenda hiir kaasasoleva kaabliga arvuti USB porti. Ühenda juhtmevaba liides oma arvuti USB porti (ei vaja draivereid). Parema ja vasaku käe vahetamisel muuda hiire põhja-all oleva lüliti asendit.

Toote andmed:

Juhtmevaba. Windows XP, 7, 8, 10, OS X <. 6 erineva funktsiooniga tööklahvi ja kerimisrull. Maciga töötamisel puuduvad Copy/Paste funktsioonid. Aku kestvus ca 1 nädal. Standard suurus: laius 90mm, kõrgus 53mm, sügavus 100mm, kaal 150g.  XL suurus: laius 100mm, kõrgus 55mm, sügavus 110mm.

Lisainfo

Suurused

Standard, XL