Tere tulemast Firmafitnessi blogisse!

Alustan algusest: kes ma olen?

Olen lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna, samuti täiendanud oma juriidilisi teadmisi Saksamaal Göttingenis ja USAs Californias ning praktiseerinud oma juriidilisi teadmisi advokaadibüroodes. Lisaks olen õppinud Tartu Ülikoolis saksa keelt ja kirjandust ning oman ka bakalaureusekraadi kehakultuurist.

Pärast õigusteaduskonna lõpetamist töötasin advokaadibüroos ja hobikorras juhendasin treeninguid ning lugesin fitnessi-alast kirjandust. Ühel päeval sain kõne Saksamaalt (õppisin personaaltreeneriks Saksamaal). Mind ja minu tegemisi olevat märgatud ning mind kutsuti oma tiimiga liituma. Otsustasingi teha oma hobist karjääri. Töötasin privaatses stuudios, kus tegelesin paljude erinevate inimestega. Minu klientideks olid nii ultramaratonjooksjad kui ka inimesed, kellel olid proteesid. Korvpallurid, tennisistid, kontoriinimesed – inimesi igast valdkonnast. Meie tiim kasutas erinevaid treeningharjutusi teraapiameetodina. Me mitte ei aidanud inimestel lihast kasvatada või rasva põletada, vaid aitasime ka parandada liigeste liikumist, painduvust, elukvaliteeti. Hiljem hakkasin Saksamaal suurettevõtetes kontorivõimlemisi ja rühmatreeninguid juhendama. 2016. aasta suvel kolisin tagasi Eestisse ning nüüd jätkan 100 % treeneritööga. Minu eesmärgiks on teha inimesed töökohtadel produktiivsemaks ja fokusseeritumaks, samuti tuua rõõmu, positiivsust ja tervistavat liikumist.

Hobisid on mul palju… Olen õppinud üle kümne aasta klaverit ja kitarri ning tegelenud tantsimise ja ratsutamisega. Oskan 7 keelt, millest 4 räägin puhtalt. Gümnaasiumis õppides hakkasin käima jõusaalis, mis tõstis mu huvi lihase kasvatamise, maksimaaljõu ning tervisliku toitumise vastu. Aastal 2013 hakkasin tegelema käesurumisega ning 2015. aastal tulin esimest korda Eesti meistriks. Nüüd olen 6x Eesti meister käesurumises ja ühtlasi ka Eesti tugevaim naiskäesuruja.

Hoia silma peal ka meie järgnevatel postitustel 🙂

Teie Susie-Ann