Treenerid - FirmaFitness
 

Treenerid

Tallinn

Tere, mina olen Susie-Ann ja ma panen Sind liikuma!

 

Olen personaaltreener, kes aitab arvutiga töötaval inimesel ennast uuesti värskemana, teravamana ja fokusseeritumana tunda. Oma naeru ja energiaga panen liikuma kõik pikalt sundasendis istunud inimesed. Arvutiga tööd tehes kaob ajataju ja ununeb teha pause, et end liigutada ja veri uuesti liikuma panna.

15minutilisel kontrollitud liikumispausil on võimalik ennast sirutada ja lasta silmadel ekraanist puhata. Need pausid saavad uue tähenduse, kui täita need sihipäraste harjutustega, mis ei pane Sind higistama, aga venitavad lihaseid, leevendavad istumisest tekkinud seljavalusid, parandavad verevarustust ja võimaldavad hetkeks puhata töömõtetest.

Töökogemus, sertifikaadid

  • 2015-2016.a  töötasin personaaltreenerina Saksamaal, kus minu peamisteks klientideks olid implantaatide või liikumishäiretega inimesed, keda aitasin läbi erinevate treeningharjutuste.
  • Saksamaal viisin läbi kontorivõimlemisi ja rühmatreeninguid suurettevõtetes.
  • Oman rahvusvahelise personaaltreeneri litsentsi
  • ERK 3. taseme jõusaalitreener
  • Koolitan nii kontoritöötajaid kui ka personaaltreenereid

Tartu

Tere, olen Lauri ja ma panen Sind liikuma!

 

Olen personaaltreener, kes aitab arvutiga töötavale inimesele rutiinsesse argipäeva tuua värskust ja uut töötahet. Oma hea tuju, rõõmsameelsuse ja teotahtega nakatan ka Sind – kutsun Sind liigutama ja korraks nina klaviatuurilt üles tõstma. Ära unusta, et oled lihast ja luust ning vajad keset tööpäeva pisikest virgutust, et end jälle „käima saada“. Tegelen Sinuga ainult 15 minutit, aga need on täis vahvaid harjutusi ja naeru, mis lõõgastavad ja aitavad hetkeks töörutiinist väljuda. Vähenevad kaela ja seljapinged, paraneb verevarustus ja puhkust saavad ka silmad. 2013. a alates tegelen personaal- ja rühmatreeningutega. Oman enda võitlusspordi klubi, kus olen peatreener. Alates 2014 tegelen massaažiga. Samuti olen tervisliku eluviisi koolitaja ning teel tippspordi maailmasse.