Meie asutaja Susie-Ann on personaaltreenerina töötanud üle 10 aasta 4 erinevas riigis ning külastanud oma elu jooksul üle 100 erinva jõusaali üle kogu maailma. Jõusaali kvaliteedi määrab suuresti seal kasutatavate trenazööride valik ja nende kvaliteet. Mida kvaliteetsemad masinad, seda parem on treeningkogemus. 

 

Ehk oled sinagi märganud, et tunne pärast HC Gymis treenimist on veidi teistsugune kui pärast Golden Clubis treenimist?  

 

Firmafitness soovib ka oma klientidele pakkuda ainult parimat treeningkogemust ja innustada inimesi töökohtadel rohkem liikuma ning seetõttu alustasime koostööd Fitnessmarketiga, kes on kõrgelt hinnatud Tunturi treeningvahendite maaletooja. 

 

Fitnessmarket pakub kvaliteetseid trenažööre, jõutreeningu vahendeid ja võimlemistarvikuid. Valikus on nii velotrenažöörid, jooksulindid, elliptilised trenažöörid ja sõudeergomeetrid.  Lisaks pakuvad nad trenažööride hooldust ja remonti

 

Ettevõttes on käimas sammuvõistlus, aga õues on külm ja vihmane? Pole probleemi!

 

Koostöös Fitenssmarketiga pakume ettevõtetele nii trenažööride renti kui ka müüki. Kui soovite lühiajaliselt mõnda trenažööri rentida, valime koos just teile sobivad seadmed välja ja rendiperioodi lõpus saate need kas tagastada või endale soetada.

 

Koostöös meiega disainime ja sisustame ära kas või terve teie jõusaali või venitusnurga. Loe rohkem SIIT

 

Lisaks oleme märganud, et kui ettevõte soetab treeningvahendid, siis tihtipeale ei tea töötajad, kuidas neid kasutada. Näiteks, kui ettevõttes on olemas väike venitusnurk/võimlemisnurk, siis töötajad ei tea, milliseid harjutusi nad seal sooritama peaksid. Milline oleks hea harjutus selja venitamiseks või milline oleks hea harjutus õlavalust vabanemiseks. 

 

Siin tuleb Firmafitness appi. 

 

Koos treeningvahenditega anname kaasa ka harjutused ja treeningkavad. Harjutustele saab töötaja kenasti ligi skännides QR-koodi. Meil on treeningkavad koos harjutuste videotega – seda kõike selleks, et töötaja saaks enda keha eest ka kontoris hoolitseda. 

Mis siis kui pärast video vaatamisest ikka harjutust teha ei oska?

Personaaltreener Susie-Ann oskab pakkuda personaalset lähenemist, et iga töötaja oskaks just endale vajalikke harjutusi õigesti teha. 

 

Terved töötajad = efektiivsem meeskond

 

Jaanuarikuus toimub meil väljakutse, mille peaauhinnaks on velotrenazöör! Tule osalema!