Title Image

Vaimse Tervise Väljakutse – tingimused ja reeglid

Vaimse Tervise Väljakutse – tingimused ja reeglid

Kõik koroona ümber keerlevad uudised hakkavad juba veidi ajudele. Jälle loed, kuidas pooltes maailma riikides on iga päev uus nakatumisrekord, uued piirangud ja maskitrall… Olen kindel, et ka teie tunnete sellest juba vaimset väsimust.

Meie ülesanne on pakkuda lahendusi töötajate tervise parandamiseks ilma töökohalt lahkumata. Meil on tekkinud tunne, et on aeg keskenduda just vaimse tervise heaolule. Soovime, et peaksid vastu veel selle viimase pimeda kuu enne kui jõulukaunistused välja pannakse ja maa valgeks läheb.

3-nädalase vaimse tervise väljakutse jooksul saad ilma kodust või töökohalt lahkumata õppida tundma end õnneliku ja rahulikuna. Õpid, oma emotsioone stressirohkes olukorras juhtima ja leida endas sisemine tasakaal. Tõstad oma teadlikkust vaimse tervise teemadel, parandad oma vaimset heaolu ja õpid kindlasti ka midagi uut! Viime mõtted välismaailmast korraks eemale ja juhime tähelepanu iseendale.

Enne väljakutse algust ja pärast väljakutse lõppu täidame ära küsimustiku, et võrrelda, kas ja millised muutused on toimunud Väljakutse jooksul. Selle eesmärgiks ei ole mitte võistelda, kes vaimselt kõige tugevamaks saab, vaid anda tagasisidet teie arengule. Loodetavasti avastate, kui vähe on vaja, et oma vaimset heaolu veelgi paremaks saada.

Loengud toimuvad onlines ja on järele vaadatavad! Täpsem info ja ligipääsud kõikidele registreerunutele!

Kliki SIIA ja registreeri

TINGIMUSED

I nädala väljakutse 30.11 – 6.12.2020
Laadida telefoni Balance rakendus.
Võtma osa virtuaalsest loengust: õpime kasutama rakendust ja räägime hingamispausidest
Iseseisvalt hingamispauside tegemine nädala jooksul igal päeval.
Küsimustiku täitmine.

II nädala väljakutse 7.12 – 13.12.2020
Võtta osa vaimse tervise loengust
Jätkata hingamispauside tegemist

III nädala väljakutse 14.12 – 18.12.2020
2 virtuaalset jooga treeningut
Küsimustiku täitmine

REEGLID

1. ÜLDINFO
1.1 “Vaimse tervise väljakutse” on suunatud kõikidele inimestele (edaspidi: Väljakutse)
1.2 Väljakutse toimub 30.11-18.12.2020
1.3 Väljakutsest saavad osa võtta kõik inimesed.

2. VÄLJAKUTSE
2.1 Koosneb kolmest põhitegevusest: vaimse tervise loeng, hingamispausid, joogatreening. Väljakutsest saavad osa võtta kõik eelnevalt registreerunud inimesed.
2.2 Kampaania väljakutseid ei ole võimalik sooritada ei ette ega tagantjärele

3. OSAVÕTJAD
3.1 Väljakutsest saavad osa võtta kõik Stebby.eu lehelt pileti ostnud isikud.
3.2 Stebby klientidele osalustasu: 10 EUR, teistele: 15 EUR

4. REGISTREERIMINE
4.1 Isik ostab Stebby.eu lehel pileti
4.2 Väljakutse lõppeb 18.12.20, kuid Väljakutse toimumise ajal registreerunutel on võimalik virtuaalloengud hiljem järele vaadata ehk liituda võib ka Väljakutse ajal.

5. MUUD TINGIMUSED
5.1 Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevate Reeglitega. Kõik Korraldaja otsused 5.2 Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile osapooltele kohustuslikud.
5.3 Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on Korraldajal õigus Kampaania ühepoolselt ennetähtaegselt lõpetada teavitades sellest e-posti teel, sotsiaalmeedia vahendusel või mõnel teisel kohasel viisil.
5.4 Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi kehtivale õigusele. Kõik pretensioonid tuleb Korraldajale esitada kirjalikult hiljemalt 20.12.2020 ning hilisemaid pretensioone Korraldaja arutlusele ei võta.
5.5 Lisateavet Kampaania kohta saab FirmaFitness OÜ e-posti teel: info@firmafitness.ee.