Title Image

Shop

Toestus küünarvartele – ForeArmSupportSlim

 

Erikujuline disain säilitab keha pingevaba asendi, vabastades kaela, õlad, küünar- ja õlavarre. Vähenevad karpaalkanali sündroomi oht ja ülekoormusvigastused.

Toestuse kuju on vöökohast eriliselt kitsas, mis loob ja soodustab tööpositsiooni klaviatuurile lähedal – väheneb küünarvarte ettesirutusliigutuste vajadus ja sellest tulenev lihaspinge.
Küünarvarretugi on suurepärane lahendus töötamiseks klaviatuuriga, keskpaigutusega kursorisuunamisseadmega ja traditsioonilise hiirega. Eriliselt õhuke disain 11mm võimaldab kasutada ka uuemaid, õhemaid klaviatuure ja sülearvuteid, randmeid koormamata.

Sobib kasutamiseks püstises tööasendis ja istudes. Vähendab pingeid käelist ja osavust nõudvatel töötegevustel ka väljaspool arvutikasutamist.

Category:

Tehnilised andmed:

  • Valmistatud hoolikalt valitud materjalidest, et optimaalselt toestada ja samaaegselt vabastada pingetest. Metallist põhjaplaat ei paindu läbi ja annab tootele tervikliku jäikuse. Optimaalselt pehme sisu.
  • Kunstnahast kattematerjal võimaldab trükkimise ajal või muu operatsiooni käigus käsi hästi libistada.
  • Kunstnahast mikropooridega kate on vastupidav ja lihtsalt puhastatav.
  • Metallkinnitused võimaldavad stabiilset ja tugevat kinnitust. Komplektis on kinnitusklambrid koos erinevas mõõdus kinnituskruvidega, mis sobivad erineva paksusega lauaplaatidele.

Hinnapäring