Title Image

Shop

Aktiivse seismise laud – Gymba

 

Gymba aktiivse seismise laud aitab teil seistes tervislikult töötada ilma, et peaksite muretsema jalgade või selja ülekoormuse pärast. Saate kasutada tööaega samaaegselt treeninguks, mis kiirendab ainevahetust ja vereringet. Kulutate rohkem kaloreid kui istumisel või tavapäraselt seistes. Teie keskendumisvõime ja motivatsioon kasvab ning tööefektiivsus tõuseb.

Gymba aitab vähendada ja ennetada liiga pikast järjepidevast istumisest tulenevaid terviseprobleeme. Väljatöötatud spetsiaalselt selleks, et leiaksite õige tervisliku seisuasendi ja kehahoiaku. Gymba peal on mugavam seista kui põranda peal.

Teaduslikud uuringud näitavad, et naised istuvad sageli päevas kuni 7 tundi ja mehed isegi rohkem. Ligi pool sellest ajast veedetakse istudes töö juures ja ülejäänud pool kodus või mujal. Istumisaeg väheneb alles pensionieas inimestel. Tööandjad pakuvad hetkel liiga vähe alternatiive istudes töötamisele. Vähendades istumisaega ja  kasutades Gymba aktiivse seismise lauda olete tervem ja produktiivsem.

Category:

Laius 46,5 cm, sügavus: 30,5 cm, kõrgus: 5,5 cm, kaal: 1450 g
Kasutaja maksimaalne kaal: 190 kg.

Värvus: helehall, oranž, tumehall, sinine, roosa.

Gymba on ökoloogilisest komposiitmaterjalist ja on täielikult valmistatud ja arendatud Soomes. Tänu oma elastsusele võimaldab Gymba mitmekülgset liikumist. Garantii raamile 5 aastat.

Hinnapäring