Title Image

Lahendused lihaspingetele

Lahendused lihaspingetele

Käesolevas blogipostitused kirjeldan põhilisi probleeme ja pakun lahendusi, mille kohta on minult enim nõu küsitud.

 

Murekoht Mida teha
Väsimus õlavöötme piirkonnas Soorita mõned kaela poolringid ja õlaringid. Tee kergeid venitusi. Liigu ringi, lõdvesta õlapiirkonda.
Katsumisel on tunda lihases pinget Kui katsumisel on lihas kõva, pinges, tee töötamisel pause, võimle, liiguta pinges piirkonda. Töövälisel ajal käi saunas, massaažis ja kasuta veeprotseduure.
Liigese liikuvus on piiratud, näiteks kätt ei saa üles tõsta, kael on kange. Esineb valulikkust. Tegemist on tõsisema ja pikema protsessiga. Abi saab näiteks füsioterapeudilt.
Tuimus lihastes või “ära suremine” Tegemist võib olla närviprobleemiga või liigses lihaspinges. Kui asi on lihaspinges aitab enesemassaaž ja võimlemine. Närviprobleemi korral aitab arst.

Enamik probleeme, mis on seotud õlavöötme ebamugavustunnete või valudega, aitab lahendada võimlemine, liigutamine, enese eest hoolitsemine. Mõelge enda peale, tundke end hästi. Kasutage võimalust minna massaaži või spasse veeprotseduuridele.

Kui te aga soovite lahendada oma probleeme kontorist või kodust lahkumata, soovitan massaažipatja. Selle võib asetada arvutiga töötamise ajal näiteks ülaseljale. Massaažipadi on suurepärane vahend masseerimaks pinges lihaseid seljal, kaelal, reitel, õlgadel jm. Padi stimuleerib efektiivselt akupunktuurseid punkte üle kogu keha, mille tulemusena paraneb elutähtsate organite töö ja tugevneb immuunsüsteem. Infrapunasoojus laiendab veresooni, mis omakorda parandab vereringet ning sellest tulenevalt kiirendab rakkude uuenemist ja hapnikuga varustamist.

Lisan ka lingi, kust seda on võimalik leida.

http://medpoint.ee/shop/medpoint-massaazipadi/ 

Massaažipadi võib aitada paljude lihaspingete korral, kuid liikumist ei asenda miski 🙂